wtorek, 22 lutego 2011

Nagroda od Agnieszki

Miałam pochwalić się dwa dni temu, z przyczyn ode mnie niezależnych (domowy szpital), chwalę się dziś. Oto moja nagroda w konkursie na najładniejszy dzwoneczek - zawieszkę, którą otrzymałam od organizatorki Agnieszki z Kapryśnych Inspiracji

Podziwiajcie i "zazdraszczajcie":)))))
Dostałam kanwę i mulinkę, żeby nie zaprzestawać pracy nad haftem, co mi raczej nie grozi, ale jak wszystkie hafciarki wiedzą tego dobra nigdy za wiele :))

Najbardziej jednak ucieszyłam się z zakładki. Bo choć sama zajmuję się decoupagem i uwielbiam czytać, to do tej pory nie "dorobiłam" się żadnej zakładki ;) Mało tego, dostałam zakładkę, która najbardziej podobała mi się z ostatnio zrobionych przez Agnieszkę. Przepiękne fiołki i delikatny ażurek :))))))


Jak widać od razu znalazłam dla niej najbardziej odpowiednie miejsce;)
Agnieszko jeszcze raz chciałam Ci podziękować za wyróżnienie mojej pracy i za tak cudowne prezenty. Na pewno ich nie zmarnuję i postaram się wkrótce pokazać jakieś "wytwory":)) 

Przesyłam całą masę gorących uścisków :))


 

3 komentarze:

 1. Kochana mam nadzieję,że z półprodukótw powstaną nowe dzieła sztuki ;-)
  Chciałam się do Ciebie uśmiechnąć o wzorek, który wyhaftowałaś na dzwoneczku ;-) jeśli byś mogła się nim ze mną podzielić byłoby cudnie.
  Pozdrawiam Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. oooo grecka filiżanka:D gratuluję prezentów

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała nagroda :))Gratuluję;))Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń