niedziela, 28 lipca 2013

Zaległości

Mam jakąś niezdiagnozowaną awersję do uwieczniania moich poczynań na zdjęciach;( Nie ważne czy są to hafty, koralikowe bransoletki, czy jak ostatnio szydełkowe broszki - leżą tygodniami, a czasem nawet miesiącami, aż zrobię im zdjęcia i je pokażę, a co za tym idzie wstawię do sklepiku.
Nie wiem skąd się to u mnie bierze. Poza tym zauważyłam pewną prawidłowość, czym jest ich więcej, czym więcej słyszę haseł w stylu "robiłaś zdjęcia" "obrobiłaś zdjęcia" "wstawiłaś post" "wstawiłaś coś do sklepu" tym bardziej mi się nie chce, normalnie zacinam się w sobie - ktoś jeszcze tak ma?
Przecież ja UWIELBIAM te wszystkie robótki i żyć bym bez nich nie mogła, przecież codziennie coś szyję, szydełkuję, plotę, haftuję, gdziekolwiek jestem zawsze, ale to zawsze mam jakąś robótkę przy sobie...

W ramach mobilizacji postanowiłam, że choćby się paliło i waliło będę publikować przynajmniej dwa posty w tygodniu - może jak obiecam to publicznie, to coś z tego wyjdzie... 
 
Tak więc na dobry początek bransoletki
 
W wersji potrójnej wykonane z toho round 11/0 w kolorach opaque white i silver-lined  frosted teal, antyalergiczne zapięcie typu slide. Idealnie pasuje do białych, letnich sukienek:)

Podwójna wykonana została przy okazji robienia tych bransoletek z kokardką , a więc jeszcze w listopadzie (to mniej więcej obrazuje szybkość z jaką przedstawiam Wam moje prace). Wykorzystałam koraliki toho round 11/0 w kolorach ceylon smoke i impatiens pink.   
 
 

Życzę słonecznej, ale niezbyt upalnej niedzieli:))

poniedziałek, 1 lipca 2013

To na co czekacie :)))))

Wiem, wiem spóźniona jestem wielce, ale dzieciaczki na wakacje musiałam niespodziewanie szybciej zawieźć i stąd ten poślizg, który mam nadzieję mi wybaczycie ;)

Na początek chciałam Wam pokazać coś, co od jakiegoś czasu zaprząta moje ręce... szydełko poszło w ruch i nijak nie mogę go odkleić, siedzę więc i dziergam niestrudzenie różności, począwszy od babcinych kwadratów, przez zabawki dla moich urwisów, na kwiatuszkach kończąc:)


******************


broszka w 100% z bawełny w pięknym pastelowym odcieniu różu, wykończona ceramicznym białym koralikiem

Mam nadzieję, że się Wam podoba, bo.... to jest właśnie ta dodatkowa niespodzianka dla zwycięzcy candy, którym zostaje************************** ni mniej ni więcej ************************
Gratuluję serdecznie !!!!

I czekam oczywiście na mail z adresem do wysyłki:)